BEYER.net.pl
producent suplementów diety
o Nas :

 

Photo

 

Firma Beyer, jedna z nielicznych w Polsce firm - producentów gumy do żucia, wprowadziła na rynek nowe produkty (z udziałem gumy do żucia) suplementów diety i nie tylko suplementów.

 

Unikalne receptury oparte na naturalnych składnikach gwarantują najwyższą jakość naszych produktów.

Nasze produkty tworzone są z wykorzystaniem wieloletnich doświadczeń w produkcji gumy do żucia. Zespół technologów stanowi pieczę nad niepowtarzalnym i bezpiecznym doborem składników, by ich działanie w najwyższym stopniu zadowalało klientów.

Nietypowe właściwości gumy do żucia skłoniły nas to wyboru akurat tej postaci suplementu diety. Podczas żucia substancje zawarte w gumie rozpuszczają się w jamie ustnej, dzięki czemu przez błonę śluzową wchłaniane są do organizmu. Sprawia to, iż efekt działania produkowanych przez nas suplementów diety i nie tylko suplementów jest dużo szybszy w porównaniu z produktami w postaci płynu bądź tabletki, gdyż ich działanie oparte jest na długim procesie trawiennym żołądka.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, stworzyliśmy produkt w postaci drażetki szczelnie zamkniętej  w estetycznym i hermetycznym blistrze. Zapewnia to przez długi czas całkowitą świeżość produktu. 

 

 
  nowości :       

stop-nicotyn :
 

guma do żucia ułatwiająca walkę z nałogiem palenia.

carnityn gum :
 

guma do żucia wspomagająca odchudzanie.

propolis gum :
 

guma do żucia z propolisem i pyłkiem kwiatowym. Wzmacnia odporność organizmu. Działa bakteriobójczo. Chroni gardło.